Ile kosztuje dobry mikser kuchenny – nasze opinie

W zależności od tego, do czego potrzebujesz miksera, zakres cen może wynosić od około 100 do 500 dolarów. Droższe modele mogą kosztować nawet 500 dolarów, ale są też opcje budżetowe, które nadal mogą działać dobrze. Modele budżetowe nie będą tak potężne jak droższe modele, ale nie rozbiją banku. W dłuższej perspektywie, wyższa inwestycja z góry może być bardziej opłacalna, zwłaszcza jeśli masz zamiar używać go dużo.

Jeśli jesteś zapalonym piekarzem, prawdopodobnie będziesz chciał pięciokwartowy mikser stojący. Ma pojemność, aby obsłużyć większe ciasto, i pochodzi z wielu załączników, w tym ekspres do lodów, spiralizer, i więcej. Możesz również wybrać jeden z kilku kolorów. Będziesz miał świetny czas pieczenia z tym modelem. Jeśli masz napięty budżet, mniej kosztowna opcja może być warta dodatkowego wydatku.

Cena miksera stojącego będzie zależała od tego, jakie funkcje posiada. Podstawowy model powinien kosztować około PS50, ale lepiej wydać nieco więcej na dodatkowe funkcje, opcje kolorystyczne i akcesoria. Oprócz pojemności, mikser, który kosztuje ponad 150 PS, jest zazwyczaj bardziej wytrzymały i wyposażony w więcej akcesoriów, takich jak hak do ciasta. Ponadto, droższy mikser ma zazwyczaj większy silnik i więcej funkcji.

Choć mikser KitchenAid jest trwały i nadaje się do mycia w zmywarce, powinieneś być świadomy jego rozmiaru i konstrukcji. Jego podstawa ze stali nierdzewnej będzie w porządku, jeśli będziesz go regularnie czyścić, ale jego plastikowa zewnętrzna część jest podatna na plamy i wgniecenia. Pomimo stosunkowo niskiej ceny, nie jest to największy lub najbardziej wytrzymały model, ale jest to najbardziej przystępna opcja.

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać, rozważając metkę cenową, jest rozmiar i konstrukcja. Duża misa pomieści największe partie składników, w tym ciasto, podczas gdy mniejsza nie. Mikser powinien być wystarczająco lekki dla obszaru licznika, który planujesz umieścić w. Ogólnie rzecz biorąc, mikser stojący będzie ważył więcej niż dwie trzecie całkowitej ilości miejsca na blacie. Z tego powodu musisz przeznaczyć na niego miejsce. Niektóre starsze modele wyposażone są w sprężynę, która utrzymuje urządzenie w stabilnej pozycji podczas pracy ze sztywnymi elementami. Niektórzy recenzenci zauważyli, że mikser stojący bez sprężyny powoduje drżenie głowicy lub poluzowanie miski.

Mikser stojący może kosztować nawet 700 dolarów, ale nadal istnieje wiele przystępnych modeli dostępnych za mniej niż 100 dolarów. Jeśli jednak planujesz często go używać, Wolf Gourmet Stand Mixer może być dobrym rozwiązaniem. Posiada on siedmiokwaterową misę i mocny silnik. Może łatwo obsługiwać ciasto na osiem bochenków chleba na zakwasie lub czternaście tuzinów ciasteczek. Jedyną wadą jest jego cena, która czyni go droższym od KitchenAid.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top