Jak wybrać zlew do młynka do odpadów

Kiedy kupujesz młynek do odpadów, jedną z pierwszych rzeczy, które chcesz zrobić, to określić model, który chcesz. InSinkErator jest jednym z wiodących marek, a jego różne modele są dostępne w prawie każdym dużym detalistą, w tym sklepów z narzędziami i sieci domu poprawy. Istnieją inne główne marki do rozważenia, jak również, w tym Waste King i Waste Maid. Te marki mają tendencję do oferowania lepszych gwarancji i są łatwiejsze do zainstalowania niż mniejsze marki.

Kiedy kupujesz utylizację śmieci, musisz zdecydować, czy chcesz jeden, który jest wystarczająco duży dla jednostki. Podczas gdy nie będziesz miał dużo kontroli nad wielkością zlewu, możesz go przebudować i dokonać kilku znaczących zmian. Na przykład, możesz chcieć wybrać zlew, który ma dwie komory lub ma oddzielną sekcję usuwania odpadów. W zależności od wielkości utylizacji odpadów i nawyków kulinarnych, może się okazać, że dwie miski są wystarczające dla Ciebie.

Powinieneś również rozważyć typ paszy, rozmiar silnika i poziom hałasu przed dokonaniem zakupu. Dyspozycje ciągłej paszy działają jako nowe resztki żywności są upuszczone do nich, co czyni je bezpieczniejszą opcją, choć mogą być niebezpieczne dla ciekawskich dzieci. Ogólnie rzecz biorąc, należy wybrać urządzenie z ciągłym podawaniem tylko wtedy, gdy masz gospodarstwo domowe o dużym natężeniu ruchu. W przeciwieństwie do nich, urządzenia do segregacji śmieci przetwarzają resztki jedzenia w partiach. Jednak ten rodzaj utylizacji śmieci jest droższy niż typ ciągły.

Kupując utylizację śmieci, należy również rozważyć wielkość obszaru pod zlewem. Im większa utylizacja, tym więcej miejsca potrzebuje. Ponadto, upewnij się, że sprawdzisz moc silnika przed zakupem. Większe silniki są zazwyczaj głośniejsze niż mniejsze, więc musisz mieć pewność, aby wziąć pod uwagę ten czynnik przed zakupem. Należy również rozważyć rodzaj odpadów spożywczych, które zamierzasz zmielić, aby ułatwić maszynie wykonywanie swojej pracy.

Stal nierdzewna jest najlepszym wyborem dla utylizacji śmieci. Jego wirniki ze stali nierdzewnej są bardziej trwałe, mniej podatne na korozję i mogą obsługiwać twardsze śmieci. Jednostki ze stali nierdzewnej mogą obsługiwać kości i inne twarde odpady łatwo. Silnik o większej mocy jest również lepszy, ponieważ może zmielić twardsze śmieci i zapobiec zatkaniu odpływu. W przeciwieństwie do tego, utylizacja o niskiej mocy może zmagać się z mieleniem twardych resztek jedzenia i może powodować zatkany odpływ.

A garbage disposal is a countertop appliance that collects food scraps and then grinds them into tiny pieces. To urządzenie może zaoszczędzić czas każdego ranka i wieczoru podczas gotowania, zmniejszając zapotrzebowanie na worki na śmieci i pomagając środowisku w tym samym czasie. Kolejną korzyścią płynącą z zastosowania śmieciarki jest to, że redukuje ona toksyczne zapachy w kuchni. W przeciwieństwie do koszy na śmieci, nie przyciąga niechcianych szkodników.

Młynek do odpadów może ułatwić Ci życie, zwłaszcza jeśli mieszkasz sam lub z małą rodziną. Jednostka 3/4 KM zapewni wystarczającą moc do zmielenia dużych ilości odpadów spożywczych i nie powinna się łatwo zacinać. Jednostka o mocy 3/4 konia mechanicznego zapewni również lepszą ochronę przed hałasem i dłuższą żywotność niż jednostka o mocy pół konia mechanicznego. Jest również możliwe, aby znaleźć jednostkę poniżej 200 dolarów. Najważniejsze jest, aby wybrać taki, który spełnia Twoje potrzeby.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top