Jak wybrać dobrą lodówkę – na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie nowej lodówki określenie, które cechy są ważne, może być mylące. Lodówki przeszły długą drogę od czasów, gdy były wyposażone w podstawkę na jajka i pojemnik na masło. Obecnie dostępnych jest wiele różnych funkcji i modeli. Najlepszym sposobem na podjęcie decyzji o tym, jakich funkcji szukać, jest zadanie sobie pytania, co jest dla Ciebie ważne. Następujące cechy powinny być dobrym punktem wyjścia.

Drzwi powinny być w stanie rozchylić się na tyle szeroko, aby dotrzeć do tac delikatesowych i szuflad na chrupki. Upewnij się, że drzwi otwierają się na tyle szeroko, aby dotrzeć do obu. Najlepiej zakupić lodówkę z wystarczająco dużym zakresem wahań, aby uniknąć rozlania i bałaganu. Należy pamiętać, że lodówka o dużej pojemności może być kosztowna. Najlepiej wydać mniej niż 1000 dolarów na lodówkę, która ma dużą pojemność.

Jeśli planujesz często kupować świeże produkty, powinieneś wybrać lodówkę z dużą sekcją zamrażarki. Możesz być w stanie uciec bez dużej sekcji zamrażarki, ale jeśli zazwyczaj kupujesz warzywa, nie skąpić na sekcji lodówki. Możesz nawet wybrać lodówkę side-by-side, jeśli chcesz mieć łatwy dostęp do obu przedziałów zamrażarki i lodówki.

Kupowanie lodówki to poważna decyzja. Jest to centralny punkt Twojej kuchni, miejsce spotkań dla Twojej rodziny i główne źródło zimnego powietrza. Niestety, z czasem, lodówki mają tendencję do bycia energetycznymi świniami i nieestetycznymi. Dobra wiadomość jest taka, że istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na nowej lodówce. Podążając za tymi wskazówkami, możesz kupić nową lodówkę, która ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz za świetną cenę.

Przed zakupem nowej lodówki, weź pomiary swojej kuchni i ścieżki do niej. Możesz nawet użyć modelu kartonowego, aby złożyć kawałek razem. Kupując lodówkę online, pamiętaj, aby wykonać kilka pomiarów. Wykonaj pomiary swojej przestrzeni licznikowej, drzwi kuchennych i ścian. Te informacje mogą pomóc Ci zawęzić poszukiwania. Wreszcie, upewnij się, że kupujesz odpowiedni rozmiar i projekt dla swojej kuchni.

Przed zakupem nowej lodówki, pomyśl o jej stylu i pojemności. Lodówki o głębokości lady są zazwyczaj nieco tańsze niż ich odpowiedniki o pełnej głębokości. Przed zakupem zdecyduj, ile żywności planujesz w niej przechowywać, i ustal priorytety funkcji. Niektóre modele mają wysuwane półki na duże przedmioty, podczas gdy inne mają składane półki na 2-litrowe butelki. Należy również sprawdzić funkcje, takie jak półki odporne na rozlanie i ruchome kosze.

Lodówki side-by-side są dobre dla dużych rodzin i ludzi, którzy bawią się. Te jednostki są duże i zapewniają dużo miejsca do przechowywania przedmiotów. Ale mają też tendencję do powolnego schładzania, więc rozważ swoje potrzeby i preferencje przed zakupem. Lodówki side-by-side są dobre do kuchni i innych pomieszczeń, w których nie ma dużych drzwi wahadłowych. Jednak nie są one idealne do małych pomieszczeń i często mają niespójną temperaturę.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top