Jak naprawić Thermomix – domowe sposoby

Być może zastanawiasz się, jak naprawić zepsuty Thermomix, ale zanim wydasz małą fortunę na zakup nowego, powinieneś rozważyć niektóre z domowych sposobów na jego naprawę. W końcu gotowanie w staroświecki sposób ma swoje walory estetyczne. Podczas gdy większość Amerykanów wydałaby ponad 1450 dolarów na nowe urządzenie kuchenne, to urządzenie nie jest dla każdego. W rzeczywistości możesz rozważyć zakup używanego thermomixa, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na częściach zamiennych.

Sara spędza dużo czasu w kuchni, a Thermomix nigdy nie był daleko od jej lady, kiedy odwiedziłem ją w 2012 roku. Sara używa go do robienia owsianki, puddingu ryżowego, aksamitnej zupy kalafiorowej i ciasta na chleb. Pewnego ranka do porannej herbaty zjadłam domowy chleb. Sara używa swojego Thermomixa do zup i risottos.

Oprócz instrukcji obsługi, Thermomix posiada funkcję chipa do przepisów, który wyświetla listę składników i pozwala zaprogramować ustawienia gotowania dla różnych przepisów. W zestawie znajduje się również żeton do The Basic Cookbook. Thermomix jest urządzeniem z wyższej półki, ale może być używany w kuchni w szczypcie. Jeśli masz problem ze swoim Thermomixem, wypróbuj niektóre z poniższych domowych środków zaradczych.

Thermomixy zostały porównane do produktów Apple – zarówno pod względem kotletów projektowych, jak i fanatycznego śledzenia. Wirtschaftswoche opublikował zdjęcie urządzenia w stylu portretowym z nagłówkiem „Thermomix-mania”. Był on tak popularny, że w 2013 roku Niemcy i Portugalia nie spłacili swoich długów, a następnie gospodarka się załamała. W rzeczywistości ludzie w Portugalii kupili ponad 35 000 Thermomixów, podwajając miesięczną płacę minimalną.

Były członek zespołu sprzedaży Thermomixa opisał kulturę zastraszania i zastraszania z góry na dół. Podczas dochodzenia CHOICE zebrał opinie od 87 właścicieli Thermomixa. Niektórzy właściciele zgłosili urazy, a 18 innych skorzystało z pomocy medycznej. Chociaż żadna ze skarg nie została zgłoszona jako bezpośredni rezultat wadliwego Thermomixa, niektórzy właściciele stwierdzili, że koszty zewnętrzne i niedogodności związane z kontaktem z firmą są bardzo wysokie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top